digitalbugs.pl

Blog ogólnotematyczny

Shoper i integracja z Allegro
Zakupy

Shoper i integracja z Allegro: czy to się opłaca?

E-sprzedawca często musi podejmować decyzje, które mają wpływ na działanie jego e-sklepu.

Czy shoper+integracja z Allegro to opłacalna inwestycja? Czy przyniesie to korzyści, nastąpi wzrost popularności e-sklepu?

Czym jest Shoper? Czy synchronizacja Shoper+e-sklep wspiera przedsiębiorców?

Shoper to platforma pomocna w e-sprzedaży. Można powiedzieć, że to oprogramowanie szyte na miarę danego sklepu internetowego. Jest ono proste w obsłudze, intuicyjne. Osoba, która podejmie decyzję o integracji Shoper z ErpBox dostaje dostęp do różnorodnych funkcji wspierających e-sprzedaż, pozwalających na zarządzanie nią, a także firmą. Aplikację ErpBox można pobrać w AppStore Shoper. Jest to, nie ukrywajmy, czynność prosta, szybka, nie wymagająca poświęcenia dużej ilości czasu.

Shoper jest pomocny w:

  • zarządzaniu zamówieniami i w przetwarzaniu informacji. Przekazywane są m.in. te związane z zakupem (czas, dane adresowe, dane dotyczące sprzedanych przedmiotów i procesu wysyłki).
  • zarządzaniu importem produktów, które są sprzedawane,
  • kontroli dostępności artykułów (jest to czynność niezwykle ważna, dzięki której można uniknąć “niespodzianek” związanych z nagłym, niespodziewanym brakiem danego produktu. Odpowiednia reakcja pozwoli ustrzec się strat pieniężnych).

Jak widać – synchronizacja niesie za sobą same korzyści. ErpBox przed e-sprzedawcą otwiera nowe możliwości. Ta platforma to zbiór niezwykle przydatnych pracownikom sektora handlowego funkcji.

ErpBox: gwarancja fachowej obsługi

Shoper+integracja z Allegro dzięki platformie ErpBox to po prostu strzał w dziesiątkę. Dzięki synchronizacji e-sprzedawca zyskuje możliwość korzystania z szablonów sklepów, a także ciekawe narzędzie do sprawowania kontroli, przy okazji generujące zauważalne zyski oraz oszczędność czasu. Podjęcie decyzji o integracji sklepu internetowego czy konta Allegro może wydawać się trudne, jednak ErpBox to rozwiązanie pełne interesujących rozwiązań. Jednym z nich jest możliwość przetestowania funkcji serwisu, sprawdzenie, czy są odpowiednie do zarządzania firmą. Do tego potrzebne jest jedynie założenie konta, dzięki któremu darmowe testy będą możliwe. Jeśli zainteresował Cię temat – zobacz tutaj więcej w obrębie zagadnienia i wzbogać swoją e-commercową wiedzę.