digitalbugs.pl

Blog ogólnotematyczny

orbitrek efekty pośladki
Zakupy

Orbitrek efekty na pośladki i górne części ciała

Zaczynając zdrowy tryb życia, warto zwrócić uwagę na orbitrek, jest on jednym z najbardziej efektywnych i lubianych przyrządów. Na orbitreku można ćwiczyć zarówno na siłowni, jak i w domu. Bez względu na wybór miejsca, trening intensywnie angażuje aż 90% mięśni, choć nawet się tego nie odczuwa.

Trenując bardzo łatwo się wciągnąć, zwłaszcza że podczas treningu można słuchać ulubionej muzyki, oglądać serial lub prowadzić rozmowy towarzyskie. Wiele przyrządów orbitreku posiada wejście USB i wygodne miejsce na trzymanie telefonu. Osoby, które lubią się skupiać na tym co robią, mogą wybrać orbitrek, który pokazuje na ekranie tor biegowy i kropkę, która symbolizuje efekty pracy i pokonany dystans – ta metoda sprawia, że łatwo się wciągnąć, robiąc jeszcze jedno i jeszcze jedno okrążenie.

Orbitrek efekty pośladki

Na orbitreku szczególnie mocno pracują dolne części ciała – pośladki, uda, łydki, mięśnie czworogłowe. Pięknie rzeźbi dolne partie ciała dając efekt brazylijskich pośladków, poprawiając wygląd skóry, całkowicie ją wygładzając i redukując tym samym cellulit.

Orbitrek efekty górnej części ciała

Korzystanie z uchwytu orbitreku nie obciąży kręgosłupa, za to efektywnie zaangażuje mięśnie ramion pięknie je wysmuklając. Wyszczupli brzuch i widocznie wzmocni mięśnie tułowia odejmując im również w obwodzie.

Orbitrek kalorie

Wśród wielu urządzeń do aktywności fizycznej, najbardziej lubianym i efektywnym pod względem utraty tkanki tłuszczowej jest właśnie orbitrek. Godzina użytkowania zapewnia spalenie od 500 do 800 kcal, co znacznie się przyczynia do wysmuklenia całej sylwetki i redukcji wagi. Najbezpieczniej pozbywać się około 1kg masy ciała na tydzień.

Na szybkość osiągania efektów wpływa systematyczność, Intensywność i urozmaicenie treningów oraz wybór obciążenia i programu. Trenując na intensywności umiarkowanej o częstotliwości 2-3 razy w tygodniu, pierwsze efekty będą widocznie po około miesiącu zakładając utrzymywanie zdrowej diety.

Orbitrek samopoczucie

Aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na cały organizm w tym również układ nerwowy, który zacznie wydzielać endorfiny, znane jako hormony szczęścia. Endorfiny rozprzestrzeniają się przez cały układ nerwowy, tkanki i krew i działają nawet kilka godzin po odbytym treningu, ich intensywność zależy w dużej mierze od czasu wykonywanego wysiłku.

Trening na orbitreku również znacznie poprawi kondycję i wydolność całego organizmu, stymuluje układ krążenia i zadba o mocne i zdrowe serce. Należy jednak pamiętać, że trening na orbitreku, choć przyjemny, jest wysiłkiem dla organizmu i potrzebuje przynajmniej dwóch-trzech dni wolnych od ćwiczeń, by się nie przetrenować.